SAESHIN - dentální přístroje, mikromotory pro Vaši praxi
Woodpecker

 

POZOR změna názvu ulice:

Ludvíka Středy 1143, Úpice 542 32

Texdan s.r.o.
IČ: 28768591
DIČ: CZ28768591

Obchodní rejstřík vedený Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 26310

Registrační číslo u SÚKL: 004378

Ing. Daniel Švrčina (jednatel, obchod)
Mobil: +420 739 693 258
WhatsApp
E-mail: dsvrcina@texdan.com

Ing. Marek Švrčina (jednatel, obchod)
Mobil: +420 603 558 500
WhatsApp
E-mail: msvrcina@texdan.com
Skype: marek.svrcina

Karel Švrčina (servis, PBTK)
Jiří Fulka (servis, PBTK)
E-mail: servis@texdan.com

Obchodní podmínky

GDPR

WWW.WOODPECKER.CZ WWW.TEXDAN.COM
Cookies nesbíráme, proto nežádáme Váš souhlas :-).

Kontaktní formulář

Servis

Provádíme záruční i pozáruční servis všech prodávaných přístrojů a vybavení. Nabízíme pozáruční servis chirurgických jednotek, endomotorů SAESHIN rovněž nakoupených pod jinými značkami Henry Schein, Carlo De Giorgi apod. od jiných dodavatelů. Ve složitějších případech nabízíme zapůjčení náhradního přístroje.

Reference

Reference na vyžádání

Kdo jsme?Společně k úspěchu

texDAN s.r.o. je rodinná firma, která nabízí kvalitní přístrojové vybavení pro Vaši lékařskou praxi za velmi rozumné ceny. Náš sortiment neobsahuje stovky položek, ale naší snahou je najít vždy výrobky, které se vyznačují skvělým poměrem ceny k nabízenému výkonu. Již několik let jsme přímý autorizovaný distributor výrobků firmy SAESHIN (Jižní Korea).

Ing. Daniel Švrčina

ekonom, manažer s dlouholetou zkušeností z čínského trhu, navazuje a udržuje obchodní vztahy s kvalitními dodavateli z Číny, Tchaj-wanu, Koreje a samozřejmě s Vámi – našimi klienty.

Ing. Marek Švrčina

prodejce a zkušený logistik s praxí v mezinárodních koncernech, zajišťuje optimální logistické zázemí a rovněž je k dispozici zákazníkům.

Proč si vybrat nás? Naše filozofie

Chceme Vám být spolehlivým obchodním partnerem, který umí na Vaše požadavky reagovat rychleji a pružněji než velcí konkurenti.

 

Servis

Provádíme záruční i pozáruční servis všech prodávaných přístrojů a vybavení. Nabízíme pozáruční servis chirurgických jednotek, endomotorů SAESHIN rovněž nakoupených pod jinými značkami Henry Schein, Carlo De Giorgi apod. Ve složitějších případech nabízíme zapůjčení náhradního přístroje.

Kde uvidíte naše přístroje?

Navštivte nás v sídle naší společnosti, kde si můžete přístroje i ostatní vybavení prohlédnout a vyzkoušet.

kancelář

 

SAESHIN PRECISION CO., LTD je náš dodavatel dentálních přístrojů

SAESHIN byl založen v roce 1976 a stal se expertem na výrobů dentálních handpiece. Díky kvalitě svých výrobků má největší podíl na korejském trhu a exportuje výrobky z řad STRONG a FORTE do 120 zemí. Výroba je založena na vlastní technologii výroby mikromotorů s vysokým výkonem a až 60.000 otáčkami za minutu. SAESHIN vyvinul vlastní mikromotor a implantační jednotky, které konkurují zavedeným výrobcům z Německa a Japonska. SAESHIN se rozšiřuje se svými dentálnímy přístroji na celosvětovém trhu a dělá vždy to nejlepší pro spokojené zákazníky.

SAESHIN PRECISION CO., LTD

UPOZORNĚNÍ!

Na trhu se objevují napodobeniny výrobků firmy SAESHIN. Zejména se jedná o laboratorní mikromotory. Výrobce SAESHIN prohlašuje, že žádné přístroje značky SAESHIN nejsou vyráběny mimo vlastní továrnu. Všechny námi prodávané mikromotory jsou vyráběny v továrně SAESHIN v Jižní Koreji. V současnosti jsou celosvětově v internetových obchodech jako je eBay, alibaba... prodávány napodobeniny přístrojů značky SAESHIN. Většinou se však jedná o napodobeniny s nízkou kvalitou. SAESHIN nikdy neautorizoval společnost nebo osobu k prodeji B2B jako jsou eshopy: eBay.com; alibaba.com .